Grupa Cedrob

Cedrob to największy polski producent mięsa – lider w produkcji drobiowej i wiodący producent trzody chlewnej. W skład Grupy wchodzi obecnie kilkadziesiąt samodzielnych podmiotów działających w strukturach Cedrob S.A. Należą do nich: fermy reprodukcyjne, fermy w tuczu, wylęgarnie piskląt, Zakłady Mięsa Drobiowego w Ciechanowie oraz Ujazdówku, Zakład Drobiarski w Niepołomicach, sklepy firmowe, zakład handlu paliwami oraz zakład handlu nawozami. Do Grupy należy również notowana na giełdzie spółka Gobarto S.A.

O efektywność hodowli zadba Cedrob Pasze, lider w żywieniu zwierząt gospodarskich. Cedrob Pasze to obecnie trzy nowoczesne wytwórnie pasz zlokalizowane w Gumowie, Raciążu i Rypinie. Już w drugiej połowie 2018 roku dołączy do nich kolejna – w Ligocie Dolnej, koło Kluczborka. Będzie to najnowocześniejszy obiekt tej kategorii w Polsce i jeden z czołowych w Europie o mocach przerobowych na poziomie ponad 2,5 tys. ton na dobę.

Asortyment Cedrob Pasze to produkty najwyższej jakości – efektywne w hodowli i całkowicie bezpieczne. Proponowane przez Cedrob Pasze wszystkie programy żywienia drobiu i trzody chlewnej zostały opracowane w oparciu o najnowszą wiedzę i zalecenia specjalistów z tej dziedziny. Mieszanki produkowane przez Cedrob Pasze to wysokiej jakości komponenty, nowoczesne receptury i gwarancja rezultatów hodowlanych.

 

Każdego roku Cedrob Pasze potrzebuje do produkcji pasz ponad 600 tys. ton zboża, w tym 270 tys. ton pszenicy, 250 tys. ton kukurydzy, 30 tys. ton pszenżyta, 20 tys. ton jęczmienia. Rokrocznie Cedrob Pasze skupuje też ponad 100 tys. ton kukurydzy mokrej, którą suszy w trzech zaawansowanych technologicznie suszarniach.

Cedrob Pasze prowadzi skup zbóż przez cały rok. Rolnicy doceniają oferowaną przez firmę możliwość zawierania umów kontraktacyjnych, dających im poczucie bezpieczeństwa, krótkie terminy płatności i udogodnienia w transporcie zbóż. Zapraszamy na www.cedrobpasze.pl.

„Szacunek, zaufanie i wspieranie rodzimego rolnictwa to priorytety w codziennej pracy zespołu Cedrob Pasze. Cieszymy się, że nasi Partnerzy dostrzegają to podejście, czego przykładem jest dziś silne, kilkutysięczne grono współpracujących z nami lokalnych dostawców zbóż i hodowców”.

Zespół CEDROB Pasze

KONTAKT
ZNAJDŹ SWOJEGO DORADCĘ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Region: dolnośląskie, lubuskie dr Paweł SpyrkaDyrektor ds. rozwoju trzody chlewnej | Tel. +48 695 297 599

Region: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie Piotr Karnas | Dyrektor ds. rozwoju trzody chlewnej region południowo-wschodni | Tel. +48 668 138 538

Region: mazowieckie, wschodnia część kujawsko-pomorskiego, podlaskie, południowa część warmińsko-mazurskiego Mariusz Suchożebrski | Specjalista ds. rozwoju trzody chlewnej | Tel. +48 603 922 119

Region: południowa część wielkopolskiego, opolskie Tomasz Klak | Specjalista ds. rozwoju trzody chlewnej | Tel. +48 691 365 444

Region: łódzkie, zachodniopomorskie, północna część wielkopolskiego, zachodnia część kujawsko-pomorskiego Krzysztof Marciniak | Specjalista ds. rozwoju trzody chlewnej | Tel. +48 664 704 071