Akademia Rolnika Gobarto 500 powstała, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie profesjonalnej hodowli trzody chlewnej. Projekt powstał w ramach programu integracji tuczu Gobarto 500, którego celem jest odbudowa polskiego rynku mięsa wieprzowego.

Bezpłatne szkolenia

Projekt obejmuje cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych na terenie całego kraju przez firmę Gobarto S.A. Realizowane kursy mają przede wszystkim przybliżyć uczestnikom zagadnienia związane z nowoczesnymi technikami tuczu trzody chlewnej, efektywnego zarządzania gospodarstwem oraz wysoce opłacalnej hodowli świń.

Szkolenia dedykowane są zarówno doświadczonym rolnikom, jak i osobom, które chciałyby się wyspecjalizować w hodowli trzody chlewnej. 

Sprawdź jak Akademię Rolnika ocenili jej uczestnicy

89 proc. respondentów było zadowolonych z udziału w Szkoleniu.

 

43 proc. rolników za najciekawszy wykład uznało „Aktualne problemy w produkcji świń w Polsce. Jak wygrać z konkurencją?”

Sprawdź jak wyglądało pierwsze szkolenie Akademii Rolnika!

Temat: Nowoczesna produkcja czyli jak zarabiać na produkcji trzody na globalnym rynku – aspekty produkcyjne, zdrowotne, finansowe.

Lokalizacja Data Miejsce Dokumenty
Gmina Mielec, woj. podkarpackie 16.05 Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Filia w Woli Mieleckiej, Wola Mielecka 402, 39-300 Mielec Agenda
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie 06.06 Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, oddział w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Kasztelańska 9, 97-300 Piotrków Trybunalski Agenda
Szczegóły co do kolejnych lokalizacji zostaną podane wkrótce

 

Kontakt

Biuro Organizacyjne

Anna Lorenc
ul. Ignacego Domeyki 5
04-146 Warszawa
Tel.: 22 610 37 92
alorenc@swiezabazylia.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17