Akademia Rolnika Gobarto 500 powstała, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie profesjonalnej hodowli trzody chlewnej. Projekt powstał w ramach programu integracji tuczu Gobarto 500, którego celem jest odbudowa polskiego rynku mięsa wieprzowego.

Bezpłatne szkolenia

Projekt obejmuje cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych na terenie całego kraju przez firmę Gobarto S.A. Realizowane kursy mają przede wszystkim przybliżyć uczestnikom zagadnienia związane z nowoczesnymi technikami tuczu trzody chlewnej, efektywnego zarządzania gospodarstwem oraz wysoce opłacalnej hodowli świń.

Szkolenia dedykowane są zarówno doświadczonym rolnikom, jak i osobom, które chciałyby się wyspecjalizować w hodowli trzody chlewnej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 21 marca w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Sprawdź jak wyglądało pierwsze szkolenie Akademii Rolnika!

Tytuł Data Miejsce Dokumenty
Nowoczesna produkcja czyli jak zarabiać na produkcji trzody na globalnym rynku – aspekty produkcyjne, zdrowotne, finansowe. 21.03 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała Pobierz agendę brak miejsc

Kontakt

Biuro Organizacyjne

Anna Lorenc
ul. Żółkiewskiego 68a
04-305 Warszawa
Tel.: 22 610 37 92
alorenc@swiezabazylia.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

Patrona medialny

Patronat medialny nad projektem objął magazyn Farmer